5 důvodů proč navštívit Old Town Barbershop

FilipAktualityLeave a Comment

RAD_1140

Dříve či později to muselo přijít. V Ostravě bylo otevřeno pánské holičství Old Town Barbershop a srdce každého místního gentlemana zaplesalo. U toho jsme nemohli samozřejmě chybět a vydali jsme se za střihem a krátkým rozhovorem se zakladatelem Víťou Szlaurem. Byli jsme nadšeni a výsledkem je těchto 5 důvodů proč byste Old Town Barbershop měli navštívit i vy.

1) Střih Old Town Barbershop

První věc, kterou byste od pánského holičství očekávali, bude patrně perfektní střih. Víťa je odborník na slovo vzatý. Roky sbíral zkušeností v pražských barber shopech. Rád doporučí podle vašich vlasů či tvaru hlavy střih, který vám bude sedět nejvíce. Tady ale Víťova práce nekončí, samozřejmostí je i zaholení kontur, úprava chloupků a obočí, opálení uší, masáž hlavy, ošetření kolínskou a styling. Čekání i úpravy je možné si zpříjemnit kávou nebo i whisky. Krom střihu vám v Old Town Barber shop nabídnou i tradiční holení břitvou. V takovém případě můžete očekávat ošetření pokožky před holením, napaření vousů horkým ručníkem, oholení tváře, přiložení studeného ručníku a ošetření po holení.

Old Town Barbershop

2) Víťa je sympaťák

Zkušenosti sbíral u těch nejpovolanějších. Pracoval v Thomas’s barber shop v Praze. Mimo to je Víťa profesionál na slovo vzatý a příjemný je i jeho všeobecný rozhled. Old Town Barbershop začíná být na Ostravsku velmi populární a krom live akcí v Cooltouru nebo Fabricu jste ho nedávno mohli vidět i v Dobrém ránu v České televizi, či rozhlase.

Old Town Barbershop

3) Propracovaný objednávkový systém

Díky rezervačnímu systému Reservio se objednání termínu stává velice příjemnou záležitostí. Už žádné další zoufalé volání a přemlouvání holiče o volné místo 15 minut předem. S Reserviem vidíte nabízené volné termíny. Pak si jen vyberete kdo se o vás postará, jakou službu chcete a do kalendáře se vám uloží připomínka. Perfektní.

Old Town Barbershop

4) Ideální místo pro uvolnění a relaxaci

Z prostoru na vás dýchá atmosféra pohody a klidu. Interiér je velice povedený a připadáte si skutečně jako v pánském klubu, což právě odlišuje Old Town Barbershop od ostatních holičství. Chcete se po Vaší seanci dodívat na hokej? nebo se s ostatními zahrát na playstationu. V tomto ohledu Old Town Barbershop nabízí dostatečný přesah a do budoucna se můžeme těšit na další rozšíření těchto aktivit. Možná se dočkáme i měsíčního setkání gentlemanů. Na info si ale musíme ještě chvíli počkat.

Old Town Barbershop

5) Perfektní lokalita

Vzhledem k umístění holičství v centru města nemůže být o špatné dostupnosti řeč. Příjemný zážitek můžete podtrhnout v nedalekém Hogo-Fogu nebo Lapecu, které se nachází doslova za rohem. Pokud máte chuť na něco ostřejšího, projděte se do Bartidy a nechte si namíchat např. Old Fashioned.

Osobně považuji návštěvu Old town Barbershopu za svátek, který by si minimálně jednou měsíčně měl dopřát každý.

Sdílejte!